بازدید: 426 | تاریخ انتشار : 6 دی 1394
عضو خبرگان رهبری بابیان این‌که دشمن در زمان انتخابات همواره به دنبال توطئه بوده است، گفت: ملت ایران اجازه نمی‌دهد فتنه‌های جدیدی در کشور شکل بگیرد.


ملت ایران اجازه نمی‌دهد فتنه‌های جدیدی شکل بگیرد/ 9 دی نماد حضور مردم در صحنه است

به گزارش نسیم خنداب؛ آیت‌الله عباس کعبی در گفتگو با خبرنگار  سایت قم فردا،، با اشاره به نزدیک شدن یوم‌الله 9 دی اظهار داشت: جمهوری اسلامی نظام خدامحور و مردم‌گرا است و با پشتیبانی و حضور مردم در صحنه پیش رفته است و تمامی توطئه‌های داخلی و خارجی با حضور مردم در صحنه خنثی‌شده است.

وی 9 دی را نماد حضور مردم در صحنه و اعتقاد آن‌ها به نظام اسلامی دانست و افزود: اکثریت مردم ما استقلال و پیشرفت کشور را می‌خواهند و با اعتقاد کاملی ه به قانون اساسی دارند اجازه نمی‌دهند به نظام آسیبی برسد.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: مردم ما پای ولایت‌فقیه و آرمان‌های امام و شهدا ایستاده‌اند و در روزهای سخت و روزهای که انقلاب به حضور مردم نیاز دارند مردم پای صحنه دفاع از انقلاب می‌ایستند.

وی ادامه داد: برای ملت فرقی نمی‌کند چه در 22 بهمن، چه در روز قدس و چه در انتخابات همواره حاضر بوده و از آرمان‌های نظام دفاع می‌کنند.

آیت‌الله کعبی خاطرنشان کرد: 9 دی نشان داد که اگر دشمن دنبال فتنه است و دنبال بر هم زدن آرامش ملت است، با پاسخ قاطعانه مردم مواجه خواهد شد.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان، فرصت انتخابات را فرصت بزرگی عنوان برای پیشرفت عنوان کرد و گفت: اگر دشمن بخواهد در این زمان توطئه‌های خود را عملی کند همین مردم که با شورونشاط در انتخابات رأی می‌دهند از نهادهایی که حافظ رأی مردم هستند حمایت می‌کنند و خود مردم هم به صورت خودجوش در مقابل فتنه گران می‌ایستند.

تگها: فتنه‌های جدید, 9 دی, اخبار سیاسی, عوامل فتنه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *