بازدید: 420 | تاریخ انتشار : 12 دی 1394
آن کسی که توقع داشت دشمنی آمریکا با ایران تمام شود، آقای روحانی بود که می‌گفت می‌توان سه دهه دشمنی آمریکا و ایران را به دوستی تبدیل کرد!

به گزارش نسیم خنداب به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمحسن میرشمسی فعال رسانه‌ای در تازه ترین پست اینستاگرامش نوشت: آقای عراقچی دیشب گفت که کسی نباید توقع داشته باشد که دشمنی آمریکا با ایران پایان بپذیرد و کسانی‌که تصور می‌کنند برجام به معنای پایان یا کاهش خصومت‌های آمریکا با ایران است، در اشتباه هستند!

ضمن عرض خسته نباشید و صبح به خیر به جناب عراقچی، باید به ایشان یادآور شد که تنها کسانی که چنین توقع و تصوری داشتند، دولتی‌ها و هوادارانش بودند نه دیگران!

آن کسی که توقع داشت دشمنی آمریکا با ایران تمام شود، آقای روحانی بود که می‌گفت می‌توان سه دهه دشمنی آمریکا و ایران را به دوستی تبدیل کرد!

آن کسی که تصور می‌کرد برجام باعث پایان یا کاهش خصومت‌های آمریکا با ایران می‌شود، آقای هاشمی رفسنجانی بود که در توهم حذف شعار مرگ بر آمریکا و برقراری رابطه با آمریکا و بازگشایی سفارت آمریکا در ایران غوطه‌ور بود!

این، اصلاح‌طلبان بودند که برای دست دادن رؤسای جمهور ایران و آمریکا لَه‌لَه می‌زدند و الخ!

ما که از همان ابتدا نه توقع پایان دشمنی داشتیم و نه در تصور کاهش خصومت بودیم!

ما البته از اینکه شما بالاخره بعد از این همه مذاکره و نشست و برخاست و دست دادن و پیاده‌روی و عکس یادگاری گرفتن و توافق و برجام و قس علی هذا به حرف چند سال پیش منتقدان رسیدید و تلویحاً به اشتباه خود اذعان و اعتراف می‌کنید، صمیمانه استقبال می‌کنیم!

انتهای پیام/ک

تگها: دشمنی آمریکا, ایران, تحریم, اقتصاد

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *