بازدید: 212 | تاریخ انتشار : 13 دی 1394

درگیری رژیم پول پایه سعودی در بحرین، یمن، عراق، سوریه، مصر، لبنان بسیار بیشتر از توان مدیریتی حاکمان شکمباره آنان بود و شهادت شیخِ شهید، باقر النمر، کاتالیزوریست که روند سقوط آن را تسریع خواهد کرد.

گزارش نسیم خنداب به نقل از نسل فردا بسیج دانشجویی ۱۸دانشگاه استان مرکزی در پی اقدامات مستکبرانه رژیم آل سعود در به شهادت رساندن شیخ محمد باقر النمر بیانیه ای را صادر کردند متن بیانیه به شرح زیر است؛

 

در ابتدای این بیانیه آمده است : اقدام شنیع حکومت مرتجع سعودی در اعدام شیخ نمر به مثابه انداختن آتش در انبار باروت بود. مطمئناً در روزهای آینده حکومت وهابی عربستان از این بادی که کاشته است، طوفانی درو خواهد کرد که تمامی بنیانش را بر باد خواهد داد. درگیری رژیم پول پایه سعودی در بحرین، یمن، عراق، سوریه، مصر، لبنان بسیار بیشتر از توان مدیریتی حاکمان شکمباره آنان بود و شهادت شیخِ شهید، باقر النمر، کاتالیزوریست که روند سقوط آن را تسریع خواهد کرد.

 

در ادامه ی این بیانیه عنوان شده است: امت اسلامی در حالی شاهد سکوت خائنانه سیاستمداران جهان اسلام است که هر روز داغی تازه بر جگر زخم خورده اش وارد می آید. ما دانشجویان بسیجی اعلام می داریم دیگر زمان شعار و سخنرانی و اقدام دیپلماتیک گذشته و زمان عمل انقلابی فرا رسیده است. جبهه مقاومت می بایست ابزارهای عملیاتی خود را بدون دلبستگی به دولت مردان و سیاستمداران خوش خیال منطقه و در راستای دادن پاسخی دندان شکن به رژیم سعودی بکار گیرد.

 

در این بیانیه افزوده شده است : با حمایت های ویژه از دلیر مردان یمنی می توان ضربه ای کاری بر پیکره این دولت یهودی صفت وارد آورد. در این خصوص، ذخایر استراتژیک نفتی و شریان های تجاری دولت سعودی لقمه دندانگیری برای دلاورمردان الحوثی است و فعال سازی شکاف های اجتماعی موجود در داخل جامعه سعودی نیز راه حل دیگری در جهت سقوط هر چه زودتر این حکومت طاغوتی است. قطعا مردم قطیف والعوامیه در قبال این جنایت بزرگ ساکت نخواهند نشست و خواب آرام را از دستگاه داعش پرور سعودی خواهند گرفت.

 

در همین رابطه آمده است : استفاده از پتانسیل سازمان های اسلامی نظیر سازمان کنفرانس اسلامی، مجمع تقریب مذاهب و... در راستای فشار به دولت تروریزم پرور و یهودی صفتِ سعودی از دیگر اهرم های موجود در اختیار جبهه مقاومت می باشد.

 

در ادامه ی این بیانیه آمده است: امت اسلامی اجازه نخواهند داد رژیم سعودی از این اقدام وحشیانه جان سالم به در ببرد مطمئناً این اقدام، میخ آخر را بر تابوت حکام مرتجع سعودی خواهد کوبید. بی تردید در سنت الهی تبدیلی وجود ندارد و خون شهید مظلوم و شیخ مجاهد شیخ نمر باقر النمر همچون برادر مبارزش شیخ حسن شحاته و شیخ زکزاکی یقه قتله اش را خواهد گرفت. امت اسلامی جاری شدن خون این پاکان را به فال نیک خواهد گرفت از این روی که در تاریخ تشیع جاری شدن خون مظلومان و بزرگان، مهر تاییدی برای جان نثاری در رکاب حضرت حجت(عج) و سرآغاز نابودی حکام ظالم بوده است.

 

در انتهای این بیانیه آمده است : بسیجیان دانشجوی استان مرکزی ضمن عرض تبریک و تسلیتِ شهادتِ شیخ مجاهد، شهید نمر باقر النمر به ساحت قدسی حضرت بقیه الله الاعظم و نایب بر حقشان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) قاطعانه از دولت جمهوری اسلامی می خواهند که در چنین مواردی سکوت نکند و اهمال کاری در قبال جهان اسلام را خاتمه دهد و موضعی فعال، انقلابی و عملیاتی در این زمینه داشته باشد.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی تفرش

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ساوه

بسیج دانشجویی دانشکده ی جراحی زاده ساوه

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ماشین سازی اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ساوه اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه سما اراک

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ساوه

بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد دلیجان

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نراق

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد جاسب

بسیج دانشجویی دانشگاه امیر کبیر

بسیج دانشجویی پردیس زینب کبری اراک

 

انتهای پیام / م

تگها: بسیج, دانشجویی, دفتر بسیج, اخبار خنداب, خبر روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *