بازدید: 189 | تاریخ انتشار : 31 تیر 1395
 فرمانده سپاه روح‌الله گفت: برای انتقال پیام انقلاب و مقابله با جنگ رسانه‌ای و نرم دشمن قبل از مجهز شدن به ابزارهای نوین باید سواد رسانه ای لازم را داشته باشیم.
به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی پیش از ظهر امروز در جلسه‌ای با حضور اعضای شورای سازمان بسیج رسانه و اعضای شورای فضای مجازی سراج استان مرکزی با اشاره به نقش اثرگذار رسانه‌ها در مباحث اطلاع‌رسانی گفت: بدون شک نقش رسانه ها در عرصه جنگ نرم بسیار مهم و ارزشمند است.

وی افزود: برای انتقال پیام انقلاب و مقابله با جنگ رسانه‌ای و نرم دشمن قبل از مجهز شدن به ابزارهای نوین باید سواد رسانه ای لازم را داشته باشیم.

فرمانده سپاه روح‌الله تصریح کرد: توسعه امنیت پایدار مستلزم مولفه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و در نهایت امنیتی و نظامی است و چنانچه تمامی این مولفه‌ها در کنار یکدیگر دیده نشوند بی‌شک در بحث ایجاد امنیت دچار مشکل خواهیم شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار کریمی با اشاره به ماموریت اصلی سپاه و بسیج گفت: برای توسعه امنیت نیازمند هماهنگی و هم‌افزایی هستیم، باید توجه داشت که سپاه به دنبال تصدی‌گری نیست بلکه ماموریت اصلی این نهاد مردمی و انقلابی دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی است.

وی افزود: رمز موفقیت سپاه انقلابی بودن، ولایی بودن و مردمی بودن است که در بحث مردمی بودن نباید تصور شود که سپاه یک ساختار بسته است سپاه بایستی در تمامی زمینه‌ها نقش داشته باشد؛ سپاه در حین اینکه نقش گرفته ماموریت پیدا کرده و پیش می‌رود به مانند دوران دفاع مقدس که فی‌البداهه نقش پذیرفت و به مباحث آموزشی پرداخت و به موفقیت رسید.

فرمانده سپاه روح‌الله سپاه را زمینه‌ساز در تمامی عرصه‌ها دانست و گفت: در بدترین شرایط جنگی قرار گرفته‌ایم که راهکار دشمن در این زمینه نفوذ است، جنگ نرم رزمنده می‌خواهد باید همه در میدان باشیم و در این بین رسانه‌ها نقش افزایش روحیه جهادی و انقلابی را ایفا کنند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار کریمی به دیگر وظایف رسانه‌ها اشاره خاطر نشان کرد:پیگیری مطالبات مردمی، افزایش سواد رسانه‌ای، کادرسازی در جهات تربیت افراد تراز انقلاب باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *