بازدید: 334 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1395
فرمانده سپاه روح‌الله رسانه را پیش قراولان جبهه فرهنگی جامعه دانست و گفت: رسانه های انقلابی رسالت سنگینی در جنگ نرم برعهده دارند.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه‌، رسانه ها را پیش قراولان جبهه فرهنگی جامعه دانست و گفت: با توجه به هجمه فرهنگی دشمن علیه انقلاب اسلامی رسانه‌ها مسئولیت سنگینی را در دفاع از ارزش‌ها و ارکان اساسی انقلاب اسلامی برعهده دارند.

وی افزود: هم‌افزایی، هماهنگی، همدلی، همراهی و وحدت رویه میان اصحاب رسانه از اهداف برگزاری این نشست است.

فرمانده سپاه روح‌الله ادامه داد: جبهه استکبار با تمام توان خود علیه نظام اسلامی وارد میدان شده و از ظرفیت رسانه‌ها در این حوزه غافل نمانده است، رسانه‌های انقلابی هم باید با تمام توان خود وارد میدان شوند تا بقیه رزمندگان نیز در این جبهه بتوانند به وظیفه خود عمل کنند.

کریمی ادامه داد: سپاه در تمام ماموریت‌های خود گوش به فرمان ولایت و اجرایی کردن منویات مقام‌معظم رهبری است.

وی رمز پیروزی انقلاب اسلامی را انقلابی بودن، ولایی بودن و مردمی بودن دانست و گفت: سپاه نهادی انقلابی و ازمتن ملت است که همواره گوش به فرمان ولایت است؛ ماموریت‌هایی که سپاه برای خود تعریف کرده به گستره انقلاب اسلامی است.

کریمی افزود: رویکرد جدید سپاه که نزدیک به یک دهه است شکل گرفته این است که با توجه به نیازهای انقلاب اسلامی اقشار جدیدی را شکل داده است.

فرمانده سپاه روح‌الله تصریح کرد: یکی از مباحثی که سپاه در دستور کار خود قرار داده، فضای مجازی است و برای این منظور دو رویکرد سلبی و ایجابی را در دستور کار خود قرار دارد که بی‌شک این رویکردها نیز براساس قانون است.

وی فضای مجازی را به مانند یک اتوبان تلقی کرد و گفت: این فضا به مانند یک اتوبانی است که دهها باند در آن قرار دارد بدون اینکه مدیریت صحیحی داشته باشد و می‌بایست برای کنترل این مجموعه دولتی‌ها پای کار بیایند.

فرمانده سپاه روح‌الله افزود: نمی‌گوئیم که کسانی که موافق آزادسازی این مسائل هستند خائن به کشور هستند ولی اگر بدون هیچ مدیریتی این فضا را آزاد گذاریم به تبع آن آسیب خواهیم دید، متاسفانه شبکه‌های اجتماعی در اختیار افرادی قرار گرفته که افکار التقاطی خود را به راحتی در جامعه ترویج دهند و نمود آن در جامعه به راحتی مشهود است.

کریمی تصریح کرد: خط قرمز ما تنها اصول انقلاب است؛ ما دغدغه انقلاب، دغدغه خط امام راحل و دغدغه ارزش‌های انقلاب اسلامی را داریم و هرکس در این مسیر باشد برای ما محترم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با وحدت و انسجام می‌توان مشکلات موجود و پیش روی را از میان برداشت؛ وحدت هم در زیر چتر ولایت معنا و استحکام می‌یابد.

انتهای پیام/

تگها: پاسداشت ارزش‌های انقلاب, رسانه های انقلابی, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *