بازدید: 283 | تاریخ انتشار : 9 مهر 1395
معاونت اشراف فرماندهی معظم کل قوا گفت: حرکت انقلاب اسلامی و رهپویان انقلاب اسلامی یک حرکت جهانی است و محوریت پاسداری از این انقلاب برعهده سپاه است.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از دیار آفتاب؛ سرلشگر پاسدار دکتر مصطفی ایزدی، معاونت اشراف فرماندهی معظم کل قوا صبح امروز در ششمین جشنواره مالک اشتر سپاه روح‌الله که در اراک برگزار شد با اشاره به سخن حضرت امام(ره) درباره وظیفه پاسداران گفت: نهاد مقدس سپاه پاسداران از بزرگترین سنگرهای پاسداری از ارزش‌های الهی نظام ما بوده و خواهد بود، این سخن حضرت امام بیانگر این واقعیت است که خرمشهرها در پیش داریم.

وی افزود: انقلاب اسلامی انقلاب ارزش‌هاست که با دیگر انقلاب‌ها تفاوتی عظیم و اساسی دارد؛ این انقلاب حاصل تلاش امروز نیست چراکه اگر از صدر اسلام تاکنون را مطالعه کنیم درمی‌یابیم که بعد از قیام کربلا خداوند متعال پس از ۱۴۰۰سال امانت بزرگی را بر دوش ما نهاده که باید به خوبی از آن پاسداری و حمایت کنیم.

سرلشگر پاسدار ایزدی وظیفه نهاد مقدس و انقلابی سپاه پاسداران را حمایت از انقلاب اسلامی دانست و گفت: محوریت پاسداری از این انقلاب برعهده سپاه است و اگر بخواهیم مجموعه عظیم سپاه به رسالت خود عمل کند باید آمادگی لازم را داشته باشیم؛ سپاه در صحنه‌های مختلف خوش درخشیده است، در ایجاد امنیت از آغاز انقلاب اسلامی در مناطق مختلف کشور بسیار پسندیده عمل کرده است.

وی با اشاره به وظیفه حراست و پاسداری که بر دوش سپاه نهاده شده افزود: حرکت سپاه در عرصه‌های مختلف ادامه داشته و امروز در محور مقاومت آنچه استخوان‌بندی مقاومت را تشکیل می‌دهد نهاد سپاه و نیروی قدس سپاه است؛ این شجره طیبه میوه‌های شیرین برای اعتلای انقلاب اسلامی داده و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر این حرکت به منظور آمادگی هرچه بیشتر پاسداران نظارت دارند.

معاونت اشراف فرماندهی معظم کل قوا، اشراف فرماندهی را به عنوان تدبیر شخص مقام معظم رهبری مطرح کرد و گفت: اشراف فرماندهی، تدبیر شخص مقام معظم رهبری است و جشنواره مالک اشتر مورد توجه خاص ایشان است؛ سال گذشته زمانی که نتیجه جشنواره را به اطلاع معظم له رساندیم فرمودند که این جشنواره باید رسانه‌ای شود.

سرلشگر پاسدار ایزدی افزود: جشنواره مالک اشتر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، باید آماده باشیم و این تدبیر مقام‌معظم رهبری را عملی کنیم که فرمودند "همه چیز برای یک جهش و پرش آماده است" حرکت انقلاب اسلامی و رهپویان انقلاب اسلامی یک حرکت جهانی است.

وی با اشاره به اذعان قدرت‌های غربی بر اقتدار ایران در جهان گفت: در مناظره‌ای که کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا با یکدیگر داشتند ۱۹ بار نام جمهوری اسلامی ایران را بردند و اعتراف کردند که ایران قدرت جهانی است.

سرلشگر پاسدار ایزدی یادآور شد: حضرت امام راحل فرمودند« انقلاب ما انفجار نور بود»؛ و امروز در منطقه شامات رزمندگان با الگوگیری از تفکر انقلاب اسلامی به مقابله با دشمن ایستاده‌اند؛ دشمنی که درصدد است تا نور  این انقلاب را خاموش کند.

معاونت اشراف فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به تاکیدات مقام‌معظم رهبری درباره جهادکبیر گفت: جهادکبیر یعنی آمادگی در مقابل حرکت دشمن، که باید آماده باشیم و این رسالت عظیم برعهده بسیج و سپاه است که باید در همه عرصه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: حرکت انقلاب اسلامی، حرکتی مقطعی نیست راهی است که به فتح فلسطین منتهی خواهد شد و باید  بدانیم جهاد دائمی است.

انتهای پیام/ش

تگها: حرکت انقلاب اسلامی, پاسداری

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *