بازدید: 290 | تاریخ انتشار : 5 آبان 1395
رییس شورای اسلامی کلانشهر اراک در تشریح تمهیدات شهرداری اراک برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: امسال برای ارائه خدمات مناسب به زائرین اباعبدالله الحسین تمهیدات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب؛ اسماعیل تاج‌آباد رییس شورای اسلامی کلانشهر اراک در گفتگو با اراک امروز؛گفت: به منظور هماهنگی بیشتر برای ارائه خدمات به زائران جلسه ستاد اربعین حسینی از روز های قبل در اراک تشکیل شده است.

تاج آباد اظهار کرد: شهرداری کلانشهر اراک خدمات‌رسانی به زائرین امام حسین علیه السلام در ایام اربعین حسینی را در مرز مهران و شهر مقدس نجف بر عهده دارد.

وی ادامه داد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته ۴۰ نیروی خدماتی، یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه ماشین آتش‌نشانی شهرداری اراک جهت ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی به مرز مهران اعزام می شوند.

سال گذشته ستاد اربعین استان مرکزی با برپایی بیمارستان صحرایی و اعزام تیم های پزشکی و همچنین اعزام شهردار معین به مهران در راستای تقویت خدمات بهداشتی و شهری ایفای نقش کرده بود.

سال گذشته در ایام منتهی به اربعین حسینی بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مرز مهران برای شرکت در آیین های ویژه این روز به عتبات عالیات سفر کردند، پیش بینی می شود این تعداد امسال به حدود ۲ میلیون نفر افزایش یابد.

انتهای پیام/ش

تگها: شهرداری اراک, اربعین, امام حسین, کربلا

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *