بازدید: 184 | تاریخ انتشار : 20 آبان 1395
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله گفت:خوی استکبار همواره دشمنی است، فرقی هم نمی کند که رئیس جمهورآمریکا چه کسی باشد، سیاست اصلی آنان دشمنی با اسلام و حمایت از اسرائیل است؛ تنها در تاکتیک و روش اجرایی متفاوت اند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله صبح امروز در همایش «فرهنگ یاران» سپاه روح‌الله با اشاره به لزوم ترویج و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی گفت: هدف از برگزاری این قبیل همایش‌ها تبادل نظر و بهره‌گیری از تجارب یکدیگر برای تقویت نظام اسلامی به عنوان بزرگترین و ارزشمندترین هدف است.

وی افزود: برای حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی از صدر اسلام تا به امروز خون‌های بسیاری بر زمین ریخته شده تا درخت اسلام بارور شود، دشمنان اسلام در هر برهه از تاریخ برای از بین بردن اسلام ناب تلاش کرده‌اند.

نظام اسلامی به دنبال حفظ ارزش‌های اسلامی است

رضوی‌راد یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال اجرایی کردن و حفظ اسلام ناب است و تا به امروز نیز از گزند دشمنان در امان نبوده است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: جریانات داخلی و بسیاری از افرادی که در ذهنمان هم نمی‌گنجد برای مقابله با اسلام ناب از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز قد علم کرده‌اند.

علیه نظام اسلامی سخنرانی می کنند بعد هم مدعی می شوند که آزادی نیست!

وی افزود: در این محرم و صفر شاهد بودیم که عده‌ای در دانشگاه‌ها و مجالس مختلف علیه اسلام سخنرانی کردند، بعد هم مدعی می‌شوند که آزادی در این کشور نیست! این همه آزادی عملی که این آقایان دارند به برکت نظام اسلامی است ولی می بینیم که همه چیز را به بازی گرفته‌اند.

رضوی‌راد با طرح این پرسش که وظیفه ما در دفاع از اسلام ناب که به برکت تلاش حضرت امام خمینی(ره) احیاء شد و امروز به دست با کفایت مقام معظم رهبری این مسیر ادامه دارد و خون‌ شهدای بسیاری برای حفظ این مسیر ریخته شده، چیست؟ گفت: رسالت امروز ما در مقابله با جبهه باطل بس سنگین است. نباید فراموش کنیم که با چه رشادت‌هایی این نظام حفظ شده است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله افزود: در هر فرصتی بایستی برای ادای این رسالت عظیم خود تلاش کنیم؛ ذاکرین و مداحان اهل بیت(ع) باید در این مسیر حرکت کنند و از تریبون‌ها و منبرهایی که در اختیار دارند برای حفظ اسلام بهره گیرند چراکه دفاع از ارزش‌های اسلامی وظیفه‌ای است که بر دوش مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) نهاده شده است.

نگوئید نمی‌خواهیم مجلس را سیاسی کنیم

رضوی‌راد با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: یاد شهدای انقلاب و یاد حضرت امام راحل را در هر مراسمی باید زنده نگه داریم، نگوئیم نمی‌خواهیم این مجالس سیاسی شود؛ این حرف غلطی است چراکه حرکت امام حسین(ع) علیه ظلم و ظالم بود. توجه داشته باشیم که ظلم ستیزی و ستیز با جبهه استکبار باید در جامعه تبیین شود.

وی اعلام انزجار علیه استکبار را در صفوف نماز جماعت واجب دانست و گفت: چرا نباید تکبیر، نام پروردگار عالم، دعا برای رهبر، یاد شهدا و یاد امام راحل بعد از نماز گفته شود؟ از همه اذکار واجب‌تر، یاد امام راحل و شهدا و اعلام انزجار از جنایات آمریکاست.

هدف تمام دولتمردان آمریکایی از بین بردن اسلام است

 رضوی‌راد تصریح کرد: جنایتکار اصلی آمریکاست در حالیکه برخی به غلط تصور می‌کنند ارتباط با آمریکا راهکار رفع مشکلات است؛ نباید فریب خورد چراکه هدف تمامی دولتمردان آمریکایی به عنوان سردمداران استکبار جهانی از بین بردن اسلام و از بین بردن عزت ملت ایران است.

فرق نمی کند رئیس جمهور آمریکا چه کسی باشد/آنها تنها در روش اجرا متفاوتند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: خوی استکبار همواره دشمنی است فرقی هم نمی کند که رئیس جمهورشان چه کسی باشد، سیاست اصلی آنان دشمنی با اسلام و حمایت از اسرائیل است تنها در تاکتیک و روش اجرایی متفاوت هستند.

دل به آمریکا بستن برای رفع مشکلات غلط است

وی بیان کرد: سیاسیون کشور فریب نخورند و تصور نکنند که خبری است! مردم را به بیراهه نبرند؛ همانطور که مقام‌معظم رهبری فرمودند آمریکا قابل اعتماد نیست. فرقی نمی‌کند که ترامپ باشد یا کلینتون؛ فسادهای اخلاقی و رفتاری در مناظرات این دو کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا مشهود بود ولی متاسفانه برخی آقایان و سیاسیون داخلی امید بسته‌اند که رفع مشکلات کشور در گرو ارتباط با آمریکاست.

رضوی راد تصریح کرد: آمریکا با صدای رسا دشمنی خود را با ملت ایران اعلام می‌کند، ولی متاسفانه آقایان به آمریکا امید بسته‌اند؛ چرا حماقت می‌کنید؟ چرا می‌گوئید آمریکا کدخداست و باید کدخدا را دید؟ چرا برای رفع مشکلات به جای اتکاء به ایمان و قدرت الهی دل به دشمن بسته اید؟ بیچاره آنانی که عزت و شرف خود را اینگونه معامله می‌کنند و این نوع نگاه را به جامعه هم القا می‌کنند.

سخن کسانی که دم از تعامل با آمریکا می زنند بوی خیانت می دهد

وی افزود: به دشمن امید بسته‌اند در حالی که به نیروهای ارزشی جامعه پشت کرده‌اند؛ جواب خون شهدا را چگونه می‌دهید؟ جواب امام راحل و زحماتی را که برای این تحول عظیم در جامعه کشیدند را چه می‌دهید؟ یا ناآگاه هستید یا خائن.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: در این شرایط وظیفه، تنها روشنگری است. مبادا جامعه به خواب فرو برود؛ اگر مردم به خواب روند و جامعه را بخوابانند همان اتفاقی رخ می‌دهد که در کربلا شاهد بودیم.

 رضوی‌راد گفت: آل‌سعود، داعش و آل‌خلیفه دست نشانده‌های استکبار جهانی هستند، حکام اصلی دولتمردان آمریکا هستند فرقی هم نمی‌کند چه کلینتون باشد چه ترامپ باشد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله خاطرنشان کرد: خروجی جلسات دینی و مذهبی ما باید جوش و خروش بر علیه ظالم امروز و محبت نسبت به ولی‌فقیه نایب امام زمان(عج) و محبت به اهل بیت(ع) باشد، چرا که استکبارستیزی و حمایت از مستضعفین جهان دو راهبرد اساسی نظام اسلامی است.

انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *