بازدید: 322 | تاریخ انتشار : 8 بهمن 1395
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با ابراز تاسف نسبت به سانحه ناگوار ساختمان پلاسکو از بخشودگی بدهی مالیاتی کسبه این ساختمان تا پایان عملکرد سال ۱۳۹۴ خبرداد.
بدهی مالیاتی کسبه پلاسکو بخشیده می‌شود

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رسانه مالیاتی،  سیدکامل تقوی‌نژاد ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت  جمعی از آتش نشانان غیور و ایثارگر در جریان آتش سوزی ساختمان پلاسکو گفت: همگی ما مدیون دلاوری های این جان برکفان هستیم و باید خدمات آنان را ارج نهیم. وی این ضایعه دردناک را جبران ناپذیر دانست و اظهار داشت: این حادثه زیان مالی در روزهای منتهی به پایان سال، ضرر مالی بسیاری برای کسبه آن در پی داشته است و سازمان امور مالیاتی به نوبه خود ترتیبات قانونی برای جبران بخشی از این خسارات پیش‌بینی نموده است.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تصریح کرد: به استناد ماده 165 قانون مالیات‌های مستقیم و آیین‌نامه اجرایی آن، بنا به پیشنهاد سازمان امور مالیاتی کشور و موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی و مصوبه هیات دولت در تاریخ 6بهمن ماه، تمامی بدهی‌های مالیاتی مربوط به واحدهای کسبه‌ای که در آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو اموال آنها از بین رفته است، تا پایان عملکرد سال 1394 بخشوده می شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *