بازدید: 203 | تاریخ انتشار : 5 فروردین 1396
رییس اورژانس کشوررباره آخرین وضعیت تعداد مصدومان حوادت چندگانه ترافیکی محور مشهد باغچه بزرگراه شهید شوشتری یعنی دو تصادف زنجیره ای و دو تصادف موردی ثبت شده در بیمارستان ها، اعلام کرد: در بیمارستان شهید کامیاب ۵۶ مصدوم، هاشمی نژاد، 10 مصدوم، طالقانی 21 مصدوم، امام رضا(ع) سه مصدوم و دو نفر هم در بیمارستان نیشابور تحت نظر هستند.
آمار مصدومان تصادف زنجیره‌ای در محور مشهد-نیشابور به 68 نفر رسید/فوت یک کودک در این حادثه/ مصدومان در 5بیمارستان پذیرش شدند

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا «پیرحسین کولیوند» در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ با اشاره به تصادف زنجیره ای چندین خودرو در  محور مشهد ـ نیشابور، گفت: در این حادثه که در دو مرحله روی داد، متأسفانه یک کودک فوت کرد و 68 نفر مصدوم شدند.

وی اظهار کرد: از این 68 مصدوم یک نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری شده و بقیه مصدومان نیز حال عمومیشان مساعد بوده و روند درمانشان رو به بهبودی است.

رییس اورژانس کشور افزود: این تعداد مصدومان در پنج بیمارستان امداد، هاشمی نژاد، طالقی، امام رضا(ع) و بیمارستان نیشابور بستری شدند.

کولیوند درباره آخرین وضعیت تعداد مصدومان حوادت چندگانه ترافیکی محور مشهد باغچه بزرگراه شهید شوشتری یعنی دو تصادف زنجیره ای و دو تصادف موردی ثبت شده در بیمارستان ها، اعلام کرد: در بیمارستان شهید کامیاب ۵۶ مصدوم، هاشمی نژاد، 10 مصدوم، طالقانی 21 مصدوم، امام رضا(ع) سه مصدوم و دو نفر هم در بیمارستان نیشابور تحت نظر هستند.

زنگنه 

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *