بازدید: 1738 | تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396
هفته گذشته یک فرند جنگنده پیشرفته اف 16 اسرائیل به دلیل تجاوز به خاک کشور سوریه مورد هدف موشک های محور مقاومت قرار گرفت و منهدم شد. انهدام این جنگنده نیز ساعت هایی اسرائیلی ها را دچار شوک و حیرت کرده بود، چراکه این هواپیمای رادار گریز جزو پیشرفته ترین هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به شمار می رفت.
سقوط جنگنده اسرائیل حادثه ای جاوید را در منطقه رقم زد/ این مقاومت را به مردم سوریه تبریک می گوییم

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص اولویت ها و راهکارهای برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم اظهار داشت: مسئولان باید تلاشی مانند سال 57گونه داشته باشند و همچنین سبک زندگی خود را به مردم نزدیک کنند و سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی را  با جدیت و  بدون اختلاف دنبال کنند.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص حمله اسرائیل به سوریه گفت: مردم سوریه اراده کردند معادله "بزن در رو" را تغییر دهند، این یک ظلم آشکار است که به مردم سوریه وارد شده است و سقوط جنگنده اسرائیل توانست  یک حادثه جاویدی را در منطقه رقم بزند که منجر به شادی و پخش شیرینی در بین مردم سوریه شد و جا دارد به مردم سوریه این مقاومت را تبریک بگوییم.

در این باره گفتنی است که هفته گذشته یک فرند جنگنده پیشرفته اف 16 اسرائیل به دلیل تجاوز به خاک کشور سوریه مورد هدف موشک های محور مقاومت قرار گرفت و منهدم شد. انهدام این جنگنده نیز ساعت هایی اسرائیلی ها را دچار شوک و حیرت کرده بود، چراکه این هواپیمای رادار گریز جزو پیشرفته ترین هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به شمار می رفت.

از سوی دیگر نیز اسرائیلی ها که در همان ساعات ابتدایی این اتفاق بر طبل جنگ و مقابله به مثل کوبیدند، به این نتیجه دست یافتند که هر گونه تجاوز بیشتر و اقدام علیه محور مقاومت می تواند بحران جدیدتری علیه این کشور ایجاد کند، از این رو از هرگونه اقدام جدید خودداری کردند.

 

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *