بازدید: 752 | تاریخ انتشار : 18 آذر 1392
به گزارش نسیم خنداب به نقل از تسنیم ، محمد حسین مقیمی در دیدار تشکل های بخش کشاورزی استان مرکزی در اراک با اشاره به اظهار کرد: استقرار و ایجاد فرهنگ مدیریت بخش خصوصی در حوزه های مختلف واگذار شده به این بخش، اصلی ترین هدف برای امر خصوصی سازی به شمار می رود.

وی افزود: تعامل بین بخش دولتی و خصوصی یکی از مهمترین و اساسی ترین موارد در تنظیم تعامل بین دو حوزه خصوصی و دولتی است که باید بخش دولتی بعنوان بازوی نظارتی، داوری در اختلافات ایفای نقش کرده و در این راستا تنظیم کننده موارد مربوطه باشد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: تعامل گسترده دو بخش دولتی و خصوصی سبب ایجاد همپوشانی و در نتیجه تولید، خودکفایی و رشد کشور بوده که این اصلی ترین و اساسی ترین هدف خصوصی سازی است.

مقیمی با اشاره به ضرورت افزایش تولید و نقش تشکل ها و مجموعه های کشاورزی در این باره گفت: با افزایش تولید کشور شاهد رفع مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی جامعه بوده که این امر با نگاه به این مساله به عنوان یک وظیفه و مسئولیت همگانی در بین افراد جامعه محقق می شود.

وی افزود: استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در بخش کشاورزی یکی از اصولی ترین و مناسب ترین راهبردهای اجرایی برای بالا بردن سطح تولیدات کشور به شمار می آید.

مقیمی تصریح کرد: توجه به یکپارچه سازی اراضی، گسترش آبیاری نوین و توجه به الگوی کشت زمینه ساز حل مشکلات کشاورزی است.

استاندار مرکزی با اشاره به ارائه بودجه پیشنهادی سال 93 از سوی دولت گفت: تحویل به موقع بودجه سال 93 از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی که سبب بررسی دقیق در فرصت لازم می شود نشان از مصمم بودن دولت در حل مشکلات است.

مقیمی افزود: دولت به دنبال حاکمیت و تبعیت از قانون در کشور بوده و حل مشکلات مختلف مردم مهمترین هدفی است که دولت دنبال می کند.


تگها: تشکل‌های کشاورزی نقش به سزایی در رونق تولید کشور دارند, استاندار اراک, استان مرکزی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *