بازدید: 606 | تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1393

شخصي كه با نصب پلاك هاي تقلبي بر روي خودروي هاي گران قيمت اقدام به تردد غير قانوني در جاده ها مي كرد، در اراك دستگير شد.

به گزارش نسیم خنداب به نقل از دیارآفتاب، هفته گذشته يكي از تيم هاي گشت پليس راه اراك- توره در كنترل خودروهاي عبوري، سرعت غير مجاز يك دستگاه خودرو سواري هيوندا جنسيس را رصد مي كند كه راننده بدون توجه به دستور توقف پليس از محل متواري مي شود.
بلافاصله موضوع به كليه واحدهاي گشتي اعلام و بعد از مدت زماني كوتاه، خودرو توسط يكي از تيم هاي گشتي پليس راه متوقف و براي بررسي به يگان انتظامي انتقال داده شد.
در بررسي و استعلام صورت گرفته از پلاك خودرو، مشخص شد پلاك انتظامي نصب شده بر روي خودرو متعلق به يك دستگاه خودروي وانت پيكان اسقاطي بوده و راننده خودرو براي تردد غير مجاز از آن استفاده كرده است.
راننده در اظهارات خود به ماموران انتظامي گفت: به قصد انتقال خودروهاي گران قيمت و فاقد پلاك از تهران، پلاك مربوط به يك دستگاه خودروي وانت اسقاط شده را تهيه كردم و بعد از نصب بر روي خودروي فاقد پلاك، قصد انتقال آن به يكي از استان هاي جنوبي كشور را داشتم كه توسط پليس دستگير شدم.
سرهنگ "مهدي حسني"، رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان مركزي خاطر نشان كرد: با توجه به قانون استفاده از پلاك غير از پلاك مصوب بر روي وسايل نقليه جرم محسوب مي شود و متهم براي برخورد قانوني به دستگاه قضايي معرفي مي شود.

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *