بازدید: 412 | تاریخ انتشار : 11 آذر 1394
آیت‌الله سیستانی ضمن قدردانی از خدمات ایران در سامان‌دهی مراسم اربعین بر لزوم خنثی کردن توطئه‌های دشمنان اسلام در عراق و سوریه تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب به نقل از باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اینترنتی النشره، آیت الله سیدعلی سیستانی مرجع دینی شیعیان در نجف بر ضرورت خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام در عراق و سوریه تاکید کردند.

آیت الله سیستانی به نقشه های دشمنان اسلام برای مقابله با پیروان اهل بیت و توطئه های آنان در خاورمیانه اشاره کردند و گفتند، هدف آنها ویران کردن عراق و سوریه است. ایشان افزودند، آنها همواره گروه های جدیدی را می سازند به طوری که ابتدا طالبان و سپس داعش را ایجاد کردند و این روند ادامه دارد.

آیت الله سیستانی افزودند: «رویکرد دینی مردم و نظام اسلامی ایران، امنیت را در این کشور مستحکم و دولت را حفظ کرد و همچنین موجب ثبات در دیگر کشورها شد.»

در خصوص عراق نیز آیت الله سیستانی اوضاع در این کشور را مسئله ای مربوط به جهان اسلام و حتی مسئله‌ای بین‌المللی دانستند و بر ضرورت برقراری ثبات سیاسی و وحدت و همبستگی بین همه مسلمانان تاکید کردند.

آیت الله سیستانی همچنین از خدماتی که شهرداری تهران در خلال مراسم اربعین برای برگزاری آن به بهترین شکل ممکن ارائه کرده است، ستایش کردند. ایشان تاکید کردند باید توجه بیشتری به امور عتبات عالیات در شهرهای نجف اشرف و کربلا صورت گیرد.

انتهای پیام/

تگها: آیت‌الله سیستانی, توطئه دشمن, کربلا, اربعین

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *