بازدید: 343 | تاریخ انتشار : 17 دی 1394
سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: همه داوطلبان خبرگان از طریق اطلاعیه، پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، پیامک و تماس تلفنی از آزمون باخبر شدند.

به گزارش نسیم خنداب، سیامک ره‌پیک سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و عضو حقوقدان شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تمام داوطلبان انتخابات دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری از دعوت‌شان برای شرکت در آزمون علمی مطلع شده بودند.

وی افزود: تمام کاندیداهای خبرگان رهبری از طریق اطلاعیه عمومی فقهای شورای نگهبان، پیامک، پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان و تماس از طریق شماره‌ تماس‌هایی که در پرونده آنها بود، از دعوت‌شان به آزمون علمی خبرگان رهبری اطلاع یافتند.

به گزارش فارس، آزمون علمی خبرگان رهبری سه‌شنبه هفته جاری با حضور برخی چهره‌های سرشناس در دبیرخانه خبرگان در قم برگزار شد.

البته برخی چهره‌ها هم که گمانه‌زنی می‌شد در آین ازمون شرکت کنند در آزمون مذکور حضور نیافتند که طبق گفته سخنگوی شورای نگهبان با توجه به عدم شرکت در آزمون صلاحیت این افراد احراز نمی‌شود و آنها از رقابت انتخاباتی حذف می‌شوند.

انتهای پیام/

تگها: داوطلبان خبرگان, داوطلبان, انتخابات, اخبارسیاسی, شورای نگهبان, اصولگرا, اصلاح طلب, چهره‌های سرشناس

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *