بازدید: 429 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1395
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: مراسم برائت از مشرکین یکشنبه مصادف با روز عرفه با حضور شهدای گمنام دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سرهنگ فرهاد شامحمدی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ با اشاره به محروم شدن زائران کشورمان از مراسم حج امسال به دلیل کارشکنی‌های رژیم آل سعود گفت: کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح برنامه‌ریزی کرد تا مراسم برائت از مشرکان امسال در سراسر کشور برگزار شود که در این راستا استان مرکزی میزبان ۳ شهید گمنام می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی تصریح کرد: بحث مهم ما در این برنامه هم انجام مراسم برائت از مشرکان و هم گرامیداشت شهدای فاجعه منا است که استان مرکزی هم در آن فاجعه دو شهید داده است.

وی افزود: مراسم برائت از مشرکین و قرائت دعای عرفه در شهرهای خمین، ساوه و اراک با حضور این مهمانان ویژه انجام می‌شود.

شامحمدی یادآور شد: پیکرهای مطهر شهدای گمنام ظهر روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه وارد استان می‌شود و بعد از حضور در مراسم برائت از مشرکین و پایان قرائت دعای عرفه به معراج شهدای تهران منتقل می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی خاطر نشان کرد: در اراک و خمین مراسم با حضور پیکر شهید گمنام در مصلی بیت‌المقدس، در ساوه نیز این مراسم در مسجد انقلاب این شهرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ش

تگها: ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *