سایت کارچاق‌کن دولت روحانی و برجام در طول ۸ سال گذشته، به گوشه‌ای از میراث ناکارآمدی‌های دولت مدعی تدبیر و امید اذعان کرد.

در حال حاضر دولت در حال اجرای دقیق قانون مجلس تحت عنوان اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها است. بر همین اساس نه اجرای قانون مجلس متوقف شده، نه توافق جدیدی با آژانس اتفاق افتاده است.

فعال اصلاح طلب: باید اتاق فکری با حضور روحانی، لاریجانی، ناطق نوری و لیدر اصلاحات برای برون رفت از مشکلات تشکیل شود و این کار برای مرتفع کردن مشکلات لازم است.

رحیمی گفت: باتوکل بر خدا و توسل به ائمه اطهار(ع) و با توجه به قدرت و پتانسیل داخلی اعم از نیروی انسانی کارآمد، استعدادهای و قابلیت های جوانان کشور، ذخایر خدادادی، دانش ها و علوم بنیادی که در طول ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در اختیار این مملکت قرار گرفته است می توان کشور را به جایی برد که نیازی به غرب نباشد.

یک تیپ از مدعیان اصلاحات تشکیل شود و مدعیان اصلاحات جهت اعزام به افغانستان در آن ثبت‌نام کرده و برای مبارزه به پنجشیر و یا هر نقطه دیگر افغانستان اعزام شوند. نام « تیپ اصلاحاتیون» !

فخرالاسلام بیان کرد: در طول ۲۰۰ سال گذشته سراغ نداریم که استعمارگران اعم از انگلیس، آمریکا و سایر کشورهای اروپایی که نقش استعماری در این دو سده داشته اند برای آبادانی یک کشور و رفاه و آسایش مردم به کشوری پا نهاده باشند و حضور آن‌ها در یک کشور جزء خسران نتیجه‌ای نداشته است.
به نظر می‌رسد این اقدام‌ سازماندهی شده از سوی برخی نماینده هایی است که گرایش سیاسی به دولت قبل دارند و البته دولت نیز باید هشیار باشد تا این پست خربزه زیر پایش نرود.

رئیسی را نه برای سیادتش و نه برای روحانی بودنش، بلکه برای کارهای خوب و احیای منش‌ها و روش‌های فراموش‌شده‌ باید ستود و فراتر از این باید به او فرصت داد.

لاف گزاف رابرت مالی و آن دیپلمات ارشد آمریکایی درباره قدرت آمریکا، یادآور دست میرزا علی اصغر خان اتابک است که از آستین جسد ناصرالدین شاه بیرون آمده بود تا جسد بی‌جان را زنده جا بزند!.

توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته کشور به خصوص در مناطق مرزی، علاوه بر اینکه اهمیت دادن به آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی در خدمت به محرومان و اجرای عدالت است، در افزایش ثبات امنیتی کشور نیز مؤثر خواهد بود

قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 39 بعدي