معاون اقتصادی استانداری با ابراز تأسف از اینکه رضایتمندی از ارائه خدمات دولت در سطح مطلوبی نیست گفت: علیرغم همه هزینه‌هایی که در رابطه با اداره دولت می‌شود اما رضایتمندی وجود ندارد
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، پیوستن ایران به لوایح مرتبط با FATF را ابزار فشار سیاسی غرب پشت لبخند‌های دیپلماتیک دانست.
مدرس سیاسی استان گفت : در صورتی که فتنه گران و برنامه ریزان فتنه 98 دست از خیانت، وطن فروشی، قدرت‌طلبی و فتنه برندارند قطعاً با مشت محکم جریان عظیم مردم انقلابی مواجه خواهند شد و دیگر در امان نخواهند بود.
در شرایطی که مردم با مشکلات و تنگناهای اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، تصویری از جشن تولد معاون اول رئیس جمهور در فضای مجازی با واکنش‌های بسیاری از سوی افکار عمومی و کاربران مواجه شده است.
منوچهر رزم آرا وزیر بهداری شاه در مصاحبه‌ای علت اصلی مرگ محمدرضا پهلوی را بازگو کرده است.
چند وقتی است صدای استخدام‌های بنفش بلند است. استخدام‌هایی که با محوریت جوانان رقم می‌خورد و به‌جای تکیه‌بر توانمندی جوانان به جوانان ستاد انتخاباتی بنفش‌ها تکیه دارد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های صبح امروز (یکشنبه، بیست‌وسوم دی‌ماه) که در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
سریال استعفاها در دولت دوازدهم از وزیر راه و شهرسازی در اواخر مهر آغاز شد، پس از وی دستیار اقتصادی رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت نیز استعفا کردند.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 29 بعدي