آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه فراخوان مهمی در رابطه با فضای مجازی صادر کرده است.
فراکسیون‌ امید در سه دوره انتخابات هیئت رئیسه با چالش روبرو بوده‌اند که گویا در این دور به دنبال چاره‌اندیشی جدی برای آن هستند.
حالا بعد از گذشت زمان کمی از سیل استان گلستان و انتقادات شدیدی که به مدیریت مناف هاشمی در سیل اخیر شده است، اصلاح طلبان دست به کار شده اند و پیروز حناچی شهردار تهران وی را به عنوان مشاوره خود منصوب می کند.
معاون اقتصادی استانداری با ابراز تأسف از اینکه رضایتمندی از ارائه خدمات دولت در سطح مطلوبی نیست گفت: علیرغم همه هزینه‌هایی که در رابطه با اداره دولت می‌شود اما رضایتمندی وجود ندارد
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری، پیوستن ایران به لوایح مرتبط با FATF را ابزار فشار سیاسی غرب پشت لبخند‌های دیپلماتیک دانست.
مدرس سیاسی استان گفت : در صورتی که فتنه گران و برنامه ریزان فتنه 98 دست از خیانت، وطن فروشی، قدرت‌طلبی و فتنه برندارند قطعاً با مشت محکم جریان عظیم مردم انقلابی مواجه خواهند شد و دیگر در امان نخواهند بود.
در شرایطی که مردم با مشکلات و تنگناهای اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، تصویری از جشن تولد معاون اول رئیس جمهور در فضای مجازی با واکنش‌های بسیاری از سوی افکار عمومی و کاربران مواجه شده است.
منوچهر رزم آرا وزیر بهداری شاه در مصاحبه‌ای علت اصلی مرگ محمدرضا پهلوی را بازگو کرده است.
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 29 بعدي