فعال سیاسی اصلاح طلب، گفت: با توجه به اینکه اصلاح طلبان امروز آلوده به قدرت هستند و بعد از به قدرت رسیدن اصلاح طلبی را فراموش می‌کنند نمی‌توانند نماینده خوبی برای اصلاح طلبی باشند.

رئیسی  تهران را به مقصد مسکو پایتخت جمهوری فدراسیون روسیه ترک کرد.
امام‌جمعه اراک با اشاره به اینکه سفر رئیس‌جمهور به روسیه قطعاً برای کشور برکات و دستاوردهای زیادی به دنبال خواهد داشت گفت: امیدواریم فصل تازه‌ای از ارتباطات و دستاوردهای منطقه‌ای با این سفر راهبردی خلق شود.

عدالت‌خواهی شاخصی از حیات دینی و سلامت جوانان این کشور محسوب می‌شود، اما تاکنون به جای رفع آسیب‌های مورد مطالبه به جدال‌های انرژی‌سوز منجر شده است

موج‌سواری اصلاح طلبان بر سخنان آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در پی نقد یک پایگاه خبری بر آن، لباس گشادی است که اصلاح‌طلبان به تن کرده‌اند.

بر اساس نامه‌ای که خبرگزاری تسنیم به آن دست یافته، حسن روحانی رئیس جمهوری سابق، مردادماه امسال رسماً اعلام کرده، «همه موجودی خزانه تخلیه شده است.»

حضور میلیونی مردم یمن در مراسم بزرگداشت سالروز میلاد نبوی(ص)،حامل پیام‌های متعددی به طرف‌های مختلف است...

سخنگو و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت دو سمتی هستند که قریب به دو ماه از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد اما هنوز منصوبی ندارند و بر اساس قانون، همچنان سخنگوی دولت سابق در این سمت باقی مانده است.

حجم نقدینگی اقتصاد کشور در آستانه ۴۰۰۰ هزار میلیارد تومان قرار گرفته است.

قبلي 1 2 3 4 5 6 7 ... 40 بعدي