بازدید: 644 | تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395
پدر کمیل قاسمی نائب قهرمان المپیک 2016 ریو گفت: مدال کمیل دل همه ملت ایران به ویژه مقام معظم رهبری و خانواده‌های شهدا را شاد کرد اما همه این موفقیت‌ها در برابر قطره‌ خون کسانی که در راه دفاع از کشور و حرم اهل بیت(ع) شهید می‌شوند ناچیز است.

 


به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، نعمت قاسمی عضو هیئت کشتی شهرستان جویبار و پدر کمیل قاسمی نائب قهرمان المپیک 2016 ریو در گفت‌وگو با بلاغ، از زحمات فرزند خود و همه کشتی‌گیران المپیکی تشکر کرد و گفت: کمیل حدود 18سال است که کشتی می‌گیرد و پله‌های موفقیت را به‌خوبی سپری کرد و موفقیت‌های بزرگی در سطوح مختلف آسیایی، جهانی و المپیک به دست آورد.

وی به قرعه سخت کمیل قاسمی در المپیک ریو اشاره کرد و افزود: البته برای ورزشکار قرعه معنایی ندارد و کشتی‌گیر باید تمام تلاش خود را بکند تا بهترین کشتی‌ها را بگیرد و کمیل هم در این مسابقات تمام تلاش خود را کرد و به مدال نقره رسید که انشالله در المپیک بعدی با مدال طلای خود دل مردم را شاد خواهد کرد.

عضو هیئت کشتی جویبار گفت: مدال کمیل دل همه ملت ایران به ویژه مقام معظم رهبری و خانواده‌های شهدا را شاد کرد اما همه این موفقیت‌ها در برابر قطره‌ خون کسانی که در راه دفاع از کشور و حرم اهل بیت(ع) شهید می‌شوند ناچیز است.

قاسمی از زحمات حسین‌ نقوی مربی سازنده کمیل قاسمی تشکر کرد و موفقیت‌های امروز کمیل را مدیون زحمات بی‌دریغ این مربی دانست.

وی با بیان اینکه مسئولان باید کشتی جویبار را دریابند، تصریح کرد: در سطح ملی وزرا و هیئت دولت باید به شهرستان جویبار و کشتی آن توجه ویژه داشته باشد زیرا حق کشتی جویبار بسیار فراتر از شرایط امروز است.

عضو هیئت کشتی جویبار با اشاره به این که اقتدار ایران در همه عرصه‌ها به جهانیان دیکته شده است گفت: در عرصه ورزشی نیز در رشته‌های مختلف به ویژه کشتی اقتدار ایران را به دنیا ثابت کردیم.

قاسمی به تأخیر در ساخت ورزشگاه 6هزار نفری کشتی جویبار اشاره و عنوان کرد: پروژه ملی که در محافل مختلف رسمی برای جویبار در نظر گرفته شده هنوز منتظر یک کلنگ زدن ساده است.

وی هیئت کشتی جویبار را یک هیئت نمونه دانست و اضافه کرد: در طول این 13 سال، هیئت کشتی جویبار تمام ناملایمات و سختی را تحمل کرد تا آینده کشتی ایران را تأمین کند، تا در المپیک و دیگر عرصه‌های بین‌المللی تیم ملی کشتی خالی از قهرمان و مدال نباشد.

قاسمی در پایان از تمام مردم ایران به ویژه همشهریان جویباری که دراین مدت برای کشتی‌گیران جویباری سنگ‌تمام گذاشتند تشکر و قدردانی کرد.
 
انتهای پیام/رض

تگها: قهرمان المپیک, خانواده شهدا, اخبار روز, خبرهای روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *