بازدید: 334 | تاریخ انتشار : 15 دی 1395
آقای فرهادی خواهشا یک نامه سر گشاده هم به رئیس جمهور آمریکا بنویسید، هزاران "اسکار" فدای مردم مظلوم سرزمین ایران.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، به نقل از دیار آفتاب؛ سلام آقای اصغر فر هادی، نامه سرگشاده شما خطاب به رئیس جمهوری اسلامی ایران آقای روحانی را خواندم، خوشحالم که به فکر مردم مظلومی هستید که در گورستان زندگی می کنند و همین مسئله من را وادار کرد تا خطاب به شما جملاتی را عرض بکنم... .

جناب آقای فرهادی آنچه که از ظاهر نامه ی شما پیداست، نشان دهنده آن است که شما قلب رئوف و مهربانی نسبت به انسان های مظلوم دارید و با مواجه شدن با تصاویر انسان های فقیر و بی سر پناه قلبتان  به درد می آید.

حال که شما به فکر این گونه انسان ها هستید از شما خواهش دارم که یک نامه ی سرگشاده هم به رئیس جمهور آمریکا بنویسید.

صرفا جهت اطلاع حضرت عالی عرض می کنم که یکی ازدلایل مشکلات مالی کشور ایران و فقر عده ای از مردم جامعه، مربوط می شود به تحریم های سنگینی که کشور های غربی و به خصوص آمریکا بر کشور ما تحمیل کرده است، می دانیدکه پول های بلوکه شده ی ما را آزاد نمیکنند!!!!؟؟؟؟؟

و حتی دل رئیس جمهور آمریکا به حال کودکان و بیماران ایران نمی سوزد، وقتی که می بینیم کشور ما را تحریم شیر خشک و داروهای خاص می کند.

جناب آقای کارگردان دلسوز: حتما مستحضر هستید که برجامی نوشته شد و  معاهده ای بین ایران و آمریکا  بسته شد که فرجام این برجام تمدید تحریم های ۱۰ ساله بود در حالی که ایران به همه تعهداتش عمل کرد.

راستی، یادتان هست که رئیس جمهور آمریکا مدال شجاعت را به سینه ی  فرمانده ی آمریکایی داد که هواپیمای مسافربری ما را نشانه گرفت و زنان و کوکان سر نشین آن همه جان باختند!

ای کاش طی یک نامه سر گشاده به رئیس جمهور آمریکا در سالگرد این فاجعه تلخ، لااقل ابراز گله مندی می کردید تا کمی از دردهایتان کاسته شود.

شما که در نامه خود، ۳۷ سال گذشته را سیاه جلوه می دهید ای کاش دل رئوفتان به حال جوان هایی می سوخت که در دفاع از حرم به شهادت رسیدند و اگر آنها نبودند باید در همدان با داعش می جنگیدیم.

داعشی که به گفته ی کلینتون، از ابتکارات دولت آمریکا بود ولی شما نامه سرگشاده به دولت آمریکا ننوشتید!!!!!

آقای فرهادی یک سوال دارم ولی سالهاست که بی پاسخ مانده و از شما به عنوان یک کارگردان بین المللی درخواست دارم که مرا بی جواب نگذارید، و آن سوال این  است، که چرا  بعد از انقلاب اسلامی جایزه هایی نظیر  "اسکار "و" نوبل" به ایرانیانی تعلق میگیرد که از نظام اسلامی گلایه مند هستند؟

شاید اگر شما یک نامه اعتراض آمیز به رئیس جمهور آمریکا بنوسید و جنایاتش را زیر سوال ببرید دیگر خبری از اسکار و امثال آن نباشد. در ضمن، شما که فکر بی سرپناهان هستید یک نیم نگاهی به مردم حلب و یمن و فلسطین بیاندازید شاید دلتان برای آنان سوخت و نامه ای سر گشاده به دولت های مستکبر و حامی آنان نوشتید.

البته بنای ما بر حسن ظن میباشد... شاید از این اتفاقات اطلاع نداشتید وگرنه حتما دلتان به رنج می آمد و دست به قلم می شدید.

آقای کارگردان، حالا که به گفته شما، ایران کشور خوبی برای تربیت فرزند نیست بهتر است علت آن را جویا شوید، شاید دلیلش ۱۷ هزار ترور مردم مظلوم ایران به دست منافقینی بوده که آمریکا به آنان امکانات داده تا امثال احمدی روشن ها در خون خودشان بغلتند تا در نهایت، ایران کشوری نا امن جلوه داده شود.

آقای فرهادی خواهشا یک نامه سر گشاده هم به رئیس جمهور آمریکا بنویسید، هزاران "اسکار" فدای مردم مظلوم سرزمین ایران... .

انتهای پیام/ک

تگها: خبرها, خبر روز, یادداشت

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *