بازدید: 141 | تاریخ انتشار : 14 فروردین 1400
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از مشرق؛ حجت الاسلام علی ثقفی در کانال شخصی خود در ایتا نوشت:

برخی رفتارها و عملکرد های دولت فعلی حقیقتا شایسته پی گیریهای حقوقی و قضایی و سیاسی از سوی دستگاههای مسئول است. مواردی که اگر بخواهیم فهرست آن را در اینجا بیاوریم به درازا می‌کشد. همین مسائل بوده که برخی دلسوزان را بر آن داشت تا چند ماه مانده به بسته شدن پرونده این دولت درخواست استیضاح آن را داشته باشند.

از سوی دیگر مسئله ی رفراندوم هم که مثل یک ترجیع بند مرتبا از سوی رییس جمهور فعلی مطرح می شود یک پدیده ی قابل توجه دیگر مانند استیضاح است. متاسفانه رییس جمهور محترم توجه نمی کند در چندماه مانده به پایان دولتش رفراندوم به چه کار او برای خدمت به مردم  می آید؟ شما مثل یک حزب می توانید در انتخابات آتی نماینده ای داشته باشید و هر چیزی را که دلتان می خواهد در یک سبد به مردم عرضه کنید و برای آن از مردم رای بگیرید.

آقای رییس جمهور! حدود هفتاد روز تا انتخابات مهم انتخاب رییس دولت باقی مانده است. برگزاری دو انتخابات مهم یکی به خواست شما و یکی در تقویم کشور در این فاصله زمانی کم از سوی عقلای سیاسی از هر جناح  امر قابل قبولی نیست و این افراد را به فکر می اندازد پس هدف این طرح دائمی همه پرسی چیست؟

شما رییس جمهوری قانونی کشور هستید اما نظر سنجی ها و گشت و گذار در سطح جامعه می گوید در پایین ترین سطح محبوبیت و مقبولیت قرار دارید.  اعلام برائت متحدان سیاسی سابق از شما برای آنکه در میان مردم جایی بیابند برای جنابعالی معنایی ندارد؟ آیا افکار عمومی که بشدت نسبت به کفایت و کار آمدی شما در حل مشکلاتشان ناراضی است امید حل مسائل اساسی خود را در این دو ماهه ی پایانی دارند یا آنکه در حال روزشماری برای خلاص شدن از دوران شماست؟

می بینید دیگر نه نخبگان این ترجیع بند همه پرسی شما را جدی می گیرند و نه مردم نسبت به آن رغبت و و دل و دماغی دارند. بهتر نیست در این دوران باقی مانده کمتر خود را تخریب کنید؟ کسی در موقعیت فعلی شما دو انتخاب بیشتر ندارد. یا مثل یک کاپیتان مغرورِ اوتو کشیده در عرشه کشتی سیاست درهم شکسته اش با سلام نظامی در حال فرو رفتن در آب باشد و یا آنکه غرق شدن رویاهایش را بپذیرد و با یک قایق کوچک پارو زنان جانش برهاند، خود را به گوشه ای از ساحل برساند و مابقی عمر را در خلوت آرامش بازنشستگی اش سپری کند.

انتخاب با شماست

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *