بازدید: 903 | تاریخ انتشار : 11 تیر 1394
ظلمی که سران فتنه به نظام کردند در طول تاریخ بی سابقه است وحال جای تاسف است که اخیرا درمیهمانی هایی دولت تدبیر امید سخن از تطهیرسران فتنه به میان می آید.
تطهیرسران فتنه زمینه ساز فتنه ای بزرگتر است

به گزارش نسیم خنداب به نقل از آل نور، تاریخ سیاسی واجتماعی جمهوری اسلامی ایران مملوء از حوادثی است که افکار عمومی داخلی وبین المللی را در برهه ای از تاریخ به خود جلب می کند.

با پیروزی انقلاب ودر آغازین روزهایی که نهال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت تلاش جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا برای براندازی نظام روز به روز بیشترشد.

از ماجرای صحرای طبس وکودتای نوژه تا جنگ تحمیلی وفتنه هایی چون کوی دانشگاه تهران وفتنه ۸۸ همه وهمه حاکی از بغض وعداوت دشمنان قسم خورده خارجی وداخلی برای براندازی نظام بوده است.

 

فتنه ۸۸ فتنه بزرگی بود که هزینه سنگینی برای نظام داشت اما با مدیریت حکیمانه مقام معظم رهبری و بصیرت ملت ایران نقشه دشمنان نقش بر آب شد.

 

ظلمی که سران فتنه به نظام کردند در طول تاریخ بی سابقه است وحال جای تاسف است که اخیرا درمیهمانی هایی دولت تدبیر امید سخن از تطهیرسران فتنه به میان می آید.

اپوزسیون ومخالفین داخلی وخارجی با فشار به دولت سعی دارند سران فتنه را از وضعیتی که دارند رهایی بخشند این درحالی است که سران فتنه در سال ۸۸ سلامت انتخابات را زیر سوال بردند وبه دنبال خدشه دار کردن نظام در بعد خارجی وداخلی بودند.

 

اینک که دیگر همه می دانند ماهیت فتنه ۸۸ براندازی نظام اسلامی بود باید به افرادی که که قصد دارند با شعارهایی انحرافی سران فتنه را تطهیر کنند، گفت: این خود فتنه‌ای بزرگتر است.

 

به نظر می رسد این مسائل قلب مقام معظم رهبری را جریحه دار کرده باشد چراکه این بار یاران انقلاب وامام (ره)در شیپور عداوت بیگانگان دمیدند تا سهمی از قدرت را برای خود به دست آورند.

نکته دیگر اینکه با نزدیک شدن دوره دهم انتخابات مجلس باید حواسمان جمع باشد تا فتنه دیگری رخ نشان ندهد وهمچنین اجازه ندهیم دشمن فضایی را به وجود آورد که به وسیله آن بتواند به اهداف شوم خود دست یابد وضربه های خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد کند.

 

باید سعی کنیم با انتخاب نمایندگان استکبارستیز به جهانیان ومخصوصا دشمنان نظام اعلام کنیم که پای عقیده وآرمان هایمان ایستاده ایم ونظام وانقلاب را با حضور حداکثری وهوشمندانه در پای صندوق های رای همراهی می کنیم.

 

انتهای پیام/

 

تگها: تطهیر, فتنه, انگیزه, کروبی, موسوی, خاتمی, هاشمی رفسنجانی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *